Na cintoríne sa od 27. apríla 2025 začalo s kosením trávy. Vzhľadom na možné znečistenie pomníkov sú občania vyzývaní, aby si zakryli svoje hrobové miesta. Rovnako sa odporúča pozbierať svietniky a dekorácie, ktoré môžu byť pri kosení poškodené. Týmto opatrením chceme zabezpečiť, aby údržba cintorína prebiehala hladko a bez nepríjemností pre rodiny a priateľov zosnulých.