Obsah

Aktualizovanie činnosti speváckeho súboru Čatajan rok 2016

Typ: ostatné
Vzhľadom k tomu, že sme sa objavili na obrazovke TV Senzi a Barrandov Muzika, ľudia nás začali viac vnímať a tak nás začali pozývať na svoje akcie. Vo februári 2016 - sme mali 50 minútové pásmo spevu, poézie a vtipov v obci Pečeňady a v marci sme pozvaní vystupovať v rámci oslavy MDŽ do Senca.

Dňa 11.02.2016 zavolala Andrea Fischer z TV Senzi a pozvala zástupcov súboru Čatajan - nášho hudobného manažéra pána Jána Filipa, organizačnú vedúcu súboru pani Riu Póšovú a člena súboru Mariana Fialu na hodinové interview do štúdia TV Senzi do relácie „ Zahoď starosti. „ Diváci sa dozvedeli o histórii vzniku nášho súboru, čo – to zo zákulisia súboru a Janka Filipa, ktorý tiež prezradil divákom, že sa môžu tešiť na nové CD súboru Čatajan, ktoré sa pripravuje a bude odlišné od toho prvého CD, ktoré sme krstili v decembri 2014. Po tomto interview 20.02.2016 zaradili náš súbor ako Novinku s piesňou „Zahraj že mi muzika„ v novej súťaži - Senziparáda.

Z 15  súťažných piesní a 5 noviniek sme sa umiestnili o týždeň 27.02.2016 hneď na 7. mieste. Ak by sa Vám pieseň Zahraj že mi muzika páčila a chceli by ste nám poslať hlas, môžete hlasovať na: http://www.senzihity.sk/ - Senziparáda

https://www.youtube.com/watch?v=U1roLJSIW-U - vypočuť si pieseň Zahraj že mi muzika

Od októbra 2015 sa stále držíme v netradičnej Hitparáde v súťaži VOLENKA na TV Barrandov Muzika, kde sa - hlasuje pre tie NAJ ľudové pesničky. Vybrat si môžete z  25 ľudových piesní a  5 Novinek. Tam súťažíme s piesňou Život sa mi páči.

Hlasovať môžete na : http://www.barrandov.tv/volenka/hlasovani#sec-info

vypočuť si pieseň Život sa mi páči https://www.youtube.com/watch?v=ESmaVwxVmRc

Ďakujeme za vašu priazeň a podporu

27.02.2016 Mária Villárová – členka súboru Čatajan


Vytvorené: 28. 2. 2016
Posledná aktualizácia: 3. 8. 2017 23:26
Autor: Admin Lukáš